Фото - Наші підвали

 
Наші підвали
Тут фотознімки трубопроводів ГВП у будинку № 5/1 по вул. Смоленській м. Києва

Комментарии (2)
Разное600 x 450
Вид збоку.

Вид збоку. На знімку видно, що зворотній циркуляційний трубопровід ГВП обрізаний та заглушений. Подаючий трубопровід ГВП покритий іржею, але не пошкоджений, до нього прив’язаний мотузкою обривок зворотнього циркуляційного трубопроводу.

600 x 450
Вид знизу.

Вид знизу. На знімку видно, що зворотній циркуляційний трубопровід ГВП обрізаний та заглушений. Подаючий трубопровід ГВП покритий іржею, але не пошкоджений, до нього прив’язаний мотузкою обривок зворотнього циркуляційного трубопроводу.

620 x 465
Вид знизу, в центрі підвалу.

Вид знизу, в центрі підвалу. На знімку видно, що від бойлерної прокладені подаючий та зворотній циркуляційний трубопроводи ГВП. Рядом знаходиться трубопровід ХВП. На зворотньому трубопроводі замітний зварювальний шов – слід ремонтних робіт.

620 x 465
Вид з лівого кутка підвалу.

Вид з лівого кутка підвалу. На знімку видно, що від бойлерної відходить подаючий трубопровід ГВП, який практично роз’їдений корозією, на пошкодженому відрізку накладений гумовий бандаж, рядом з місця стику фонтанує вода. Витікає воді і з труби ХВП.

620 x 465
Термоізоляція труби ГВП видалена.

Вид знизу в центрі підвалу. На знімку видно, що подаючий трубопровід ГВП частково заізольований на протязі близько 1,5 м. Рядом проходить зворотній циркуляційний трубопровід ГВП, який потім обрізаний та заглушений. Термоізоляція труби ГВП видалена..