Так у нас фіксують судовий процес технічними засобами

 
 

Так у нас фіксують судовий процес технічними засобами

З огляду на систематичне порушення судом вимог КАС України щодо фіксування судового процесу технічними засобами, прошу розглянути ці та попередні зауваження, постановити з даного приводу відповідну ухвалу, та вжити заходів до недопущення подібних порушеньШевченківський райсуд м. Києва,
вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-Б, м. Київ, 04053

Суддя Білошкап О.В.
Адміністративний позов, справа № 2а-22/07

Позивач:
Куля Віктор Іванович, вул. Боткіна, 4, кв. 18,
м. Київ, 03055, тел. 457-40-72

Відповідачі:
1. Київська міська державна адміністрація, вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01001
2. Солом’янська районна у м. Києві рада, просп. Повітрофлотський, 41, м. Київ, 03186

Треті особи без самостійних вимог:
1) АК «Київенерго», пл. І. Франка, 5, м. Київ, 01001.
2) КП УЖГ Солом’янського району м. Києва, вул. Соціалістична, 6, м. Київ, 03186.
3) Солом’янська районна у м. Києві державна адміністрація, просп. Повітрофлотський, 41, м. Київ, 03186


05 лютого 2007 р.


ЗАУВАЖЕННЯ
щодо неповноти технічного запису судового процесу

Відповідно до п. 2-1 "Прикінцевих та перехідних положень" КАС України, до 1 січня 2008 року повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного запису здійснюється тільки за вимогою особи, яка бере участь у справі, або за ініціативою суду.

Стаття 43 КАС України надає право особам, які беруть участь у справі, знайомитися з технічним записом, а відповідно до ч. 2 ст. 44 того ж Кодексу особа, яка бере участь у справі, має право отримати копію інформації з носія, на який здійснювався технічний запис судового засідання.

Пунктом 8 ч. 3 ст. 49 КАС України передбачене право осіб, які беруть участь у справі, знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них.

17 січня 2007 р. я подав через канцелярію суду Зауваження щодо технічного запису судового процесу, у зв'язку з відмовою задовольнити заяву від 07.12.2006 р. про надання копії з носія технічного запису судового засідання. На цю заяву я не отримав жодної реакції, крім усного повідомлення судді про те, що фіксування технічними засобами не здійснювалося з причини несправності зазначених засобів.

Після цього можна було б сподіватися, що принаймі у наступному судовому засіданні, яке відбулося 30.01.2007 року, суд забезпечить права позивача на отримання належної копії технічного запису судового засідання. Однак, при виготовленні копії виявилося, що на диску не відтворено журнал судового засідання, про що у моїй присутності помічник судді Солошенко Н.М. склала відповідний акт від 02.02.2007 р., який доданий до матеріалів справи.

З огляду на систематичне порушення судом вимог КАС України щодо фіксування судового процесу технічними засобами, прошу розглянути ці та попередні зауваження, постановити з даного приводу відповідну ухвалу, та вжити заходів до недопущення подібних порушень у подальшому.


Позивач – Куля В.І.
_________________
"ГРО-ЗА" для чиновників : ГРОмадський правоЗАхисник, персональний сайт http://viki1234.io.ua


Создан 04 фев 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником